Úvod Kalendář akcí Jednodenní kurzy Dárkový poukaz Osobní profil Chytej a foť Kontakty
ilustrace

Obchodní podmínky


Náplň kurzů

Vzdělávací rybářské kurzy muškaření s Jaromírem Karafiátem.  

Tyto vzdělávací muškařské kurzy jsou děleny na kurzy vázání mušek a kurzy chytání ryb. Jsou určeny všem rybářům, od začínajících až po pokročilé. Vázací kurzy jsou zaměřeny na vázání umělých mušek a seznamování se s materiály, novinkami a úspěšnými vzory mušek jak od nás, tak i ze zahraničí. V kurzech chytání ryb se účastníci učí základní a pokročilé dovednosti v lovu různých druhů ryb rozmanitými technikami muškaření, což je v současné náročné době podstatné pro úspěšnost lovu.

Školení obou typů jsou doprovázena foto prezentací, podrobným výkladem a názornými ukázkami.

Předběžné rezervace do kurzů muškaření pořádaných Jaromírem Karafiátem jsou přijímány e-mailem prostřednictvím webových stránek www.muskareni-karafiat.cz. Zde se seznámíte s termínem a místem konání. Rezervaci kurzu lze provést po zveřejnění jednotlivých termínů a řadí se časově podle došlých objednávek. V případě, že je kurz již naplněn, objeví se u termínu a místa kurzu – obsazeno.

Objednávající obdrží automatický email o přijetí rezervace kurzu. Zájemce o vzdělávací kurz bude kontaktován telefonicky do 48 hodin.

Podrobný harmonogram kurzu obdrží dotyčný měsíc před jeho konáním prostřednictvím uvedené emailové adresy.

 

Registrace do kurzu muškaření

Registrační formulář vyplní každý zájemce o kurzy muškaření.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře vyjadřuje zájemce souhlas s poskytnutím osobních údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů) v rozsahu jména, příjmení, bydliště, adresy na doručení, telefonického a e-mailového kontaktu, a také souhlas s uveřejňováním jednotlivých fotografií z muškařských akcí na stránkách www.muskareni-karafiat.cz.

 

Dárkový poukaz - do kurzu muškaření

Kupující dárkového poukazu vyplní své jméno a email pro zpětnou korespondenci. Zároveň uvede jméno a příjmení držitele dárkového poukazu. Do 5 pracovních dnů bude dárkový poukaz vyhotoven a odeslán k odsouhlasení jeho žadateli na uvedenou emailovou adresu. Po odsouhlasení žadatelem a po připsání částky na účet vyhotovitele bude dárkový poukaz odeslán spolu s daňovým dokladem na e-mailovou adresu žadatele. Podrobné informace ke kurzu budou odeslány e-mailem měsíc před zahájením kurzu na adresu držitele dárkového poukazu. Platnost dárkového poukazu je 1 kalendářní rok.

 

Úhrada kurzovného

Cena zahrnuje kurzovné. Účastník kurzu si ubytování a stravu hradí ze svých prostředků.

Způsob úhrady kurzovného

Vzdělávací kurzy a školení se uhradí pouze převodem na účet pořadatele kurzu.
Rezervace je platná až po přijetí částky kurzovného na účet.
Po převodu jednotlivé částky za kurz bude zájemci odeslán daňový doklad na uvedený e-mail. Jako variabilní symbol v rámci bankovního převodu uvede dotyčný pro správnou identifikaci datum kurzu a do zprávy pro příjemce napíše své příjmení.

Variabilní symbol = datum kurzu
Zpráva pro příjemce = příjmení

Storno podmínky

Bezplatné storno kurzu bude přijato pouze na e-mail karafiat.j@email.cz nejpozději 10 dnů před jeho začátkem. Bude-li storno obdrženo v období 5 - 9 dnů před zahájením kurzu, bude dotyčnému žadateli o storno účtováno 30 % z ceny kurzu. V případě, že bude storno přijato v době kratší než 5 dnů před zahájením kurzu, bude žadateli účtováno 50 % z ceny daného kurzu. V případě potřeby lze zajistit na kurz náhradníka. Při neomluvené neúčasti se kurzovné nevrací.

 

Organizační změny

Jaromír Karafiát si vyhrazuje právo na změnu termínu nebo úplné zrušení kurzu zapříčiněné neočekávanými přírodními vlivy či nepříznivými technickými podmínkami. O všech těchto případných změnách Vás bude včas informovat e-mailem. Náhradní termín bude zveřejněn na webových stránkách www.muskareni-karafiat.cz. V případě, že se dotyčný nebude moci náhradního termínu zúčastnit a došlo již k úhradě původního kurzu, bude mu v plné výši částka za kurzovné vrácena.   << Zpět


nahoru
Obchodní podmínky   I   Ochrana osobních údajů   I   Registrace